Katgoriler
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM Şimdi alışverişe

Kargo ve Teslimat Koşulları

Kargo ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin bulunduğunuz yere uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından, ürünü satın aldığınız tedarikçi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

chefmartketi.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Satın alınan ürünün teslimi şu şekillerde yapılabilmektedir:

 
Teslimatın Kargo İle Yapılması

Yurt içi siparişleriniz tedarik sağlandığı anda anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla sipariş adresinize teslim edilir. Belirtilen adreste yaşanabilecek olumsuz durumunlarda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimat süreci, havale/eft ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra başlar. Markaların fabrika teslim ve stok durumlarına göre teslimat tarihlerinde değişiklikler olabilmektedir. 
 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar, kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
 
Saat 16:00'dan sonra veya hafta sonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde işleme alınır. Tedarik sağlandığında hemen kargoya teslim edilir.
 
Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz İstanbul içi veya dışı teslimat sürelerine bağlı olarak teslimat adresinize teslim edilir.
 
Teslimatın chefkonsept.com'un  Araçları Tarafından Yapılması

chefkonsept.com personelinin İstanbul içerisinde dağıtım yaptığı güzergah üzerinde bulunan siparişler, herhangi bir ücret alınmaksızın teslim edilmektedir. Güzergah tespitleri bir gün öncesinde yapılmakta olup, satış öncesinde kargo opsiyonu dışından opsiyon sunulmayarak yanlış yönlendirmelerin önüne geçilmektedir.
 
Teslimatın chefkonsept.com Mağazasında veya Fabrika Adresinde Teslimi:

Ürünün elden teslim alınmak istenmesi durumunda info@chefkonsept.com  adresine e-posta gönderebilir veya 0533 770 77 85 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi sonucu herhangi bir kargo bedeli ödemeksizin kullanıcı kendisi gelerek ürünü elden teslim alabilir.
 
Alınan ürünün stok bilgileri ve temin süreleri, ürün cinsine göre değişiklik gösterebilmektedir. Satın alınan ürünün kargo ve temin sürelerine alıcı tarafından dikkat edilerek alınmalıdır. Eğer alınan ürün ön sipariş yoluyla sipariş edildi ise, teslim süresi yazılı olarak alıcının siteye kayıt olurken belirttiği e-posta adresine iletilir.
 
Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@chefkonsept.com  adresine e-posta gönderebilir ve ya 0533 770 77 58 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.