Katgoriler
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM Şimdi alışverişe

Garson Ekipmanları

Garson Ekipmanları - Profesyonel Çeşitli Markalardan

Garson ekipmanları, prestijli mekanların tercihi olan Chefkonsept, biradlı, Epinox, Zicco ve Paşabahçe gibi markaların kaliteli garson ekipmanlarını sizler için bir araya getirdi. Dayanıklılık, işlevsellik ve estetik tasarımı birleştiren bu ürünlerle servis kalitenizi bir üst seviyeye taşıyın.

Garsonlar, restoranın sahne arkasındaki sihirbazları gibidir. Ellerinde, servis tepsisinden daha fazlası vardır; bu, onların sihirli halısıdır. Sipariş defteri, garsonların büyü kitabı gibidir; her sayfası müşterinin dileklerini yerine getirme potansiyeline sahiptir. Hızlı ve keskin hareketleriyle şarap açacağı ve bıçağını kullanırken, bir yandan da tekerlekli servis arabasıyla tıpkı bir süper kahraman gibi hızla hareket ederler. Özel önlükleri ve eldivenleri onları diğer mortalardan ayırır. Garson zili, onların çağrı melodisidir, orada bir yerlerde birisi onların yardımına ihtiyaç duyuyor demektir. Sihirli menü bilgileri, hesap makinesi, POS makinesi, buz kovası, şamdan, biber değirmeni, tabak tutacağı ve daha pek çok alet, garsonların sihirli çantasında bulunabilir. Ancak asıl sihir, bu araçları nasıl kullandıklarında gizlidir. Onlar, bu eşsiz araç ve gereçlerle müşterilere olağanüstü bir deneyim sunma konusunda ustalardır.

Brand: Chefkonsept Ürün Kodu: Chef203
Tip Box Bahşiş Kutusu 20 x20 H: 20 CmKaliteli ve zarif tasarıma sahip olan 20x20 boyutlarındaki bahşiş kutusu, işletmenizin çalışanlarına müşterilerden gelen değerli bahşişleri toplamanın şık bir yoludur. H: 20 cm yüksekliğiyle masa veya tezgah üzerinde kolayca yer alabilir. Misafirlerinizin takdiri..
474,00TL
Vergiler Hariç:395,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.