Katgoriler
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM Şimdi alışverişe

Petek Bal Standı

Petek Bal Standı

Açık Büfe Petek bal standı çeşitleri profesyonel mutfakta sunum kolaylığı sağlar. Petek bal, en lezzetli ve en çok tercih edilen baldır. Fakat bu balın müşteriye sunumu çok zordur. Zicco petek bal standı sayesinde, bununda üstesinden gelmek mümkün. "Mükemmel bir görsel şölen olsun, herkes etkilensin." diyen mutfak şeflerinin beğeneceği bir üründür. Bu tasarım akrilik bir malzemeden üretilmiştir. Bal peteği her iki yandan standa asılır . Petek bal kabini de mevcuttur. Bal alttaki süzme kabına süzülür. Görüntü hiç bozulmadan, bal kabın içinde birikir.  "Nerede satılır?" sorusunun yanıtını ise yine Chefkonsept'nde bulacaksınız.

Brand: Zicco Ürün Kodu: ZCP 556
Zicco Petek Bal Kabini ZCP 556 Zicco'nun akrilik malzemeden üretilmiş petek bal kabini, balın tazeliğini ve bütünlüğünü korumanızı sağlar. Ürün Özellikleri Malzeme: Yüksek kaliteli akrilik Ebatlar: 68x26x37 cm. Not: Bal standı fiyata dahil değildir..
4.519,28TL 4.807,74TL
Vergiler Hariç:3.766,06TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.