Katgoriler
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM Şimdi alışverişe

Garanti ve İade Koşulları

İade ve Değişim

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@chefkonsept.com adresi üzerinden mail atabilir veya 0533 770 77 85 no'lu telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

Aşağıda belirtilen koşulların sağlanmaması durumunda satılan ürünlerin iade işleminin gerçekleşebilmesi mümkün olamamaktadır.

chefkonsept.com'dan satın alınan ürünün 7 gün içerisinde Chefkonsept Otel Restaurant Cafe Ekipmanları İbrahim BUZCU ’nun düzenlemiş olduğu fatura ile iadesi gerçekleştirilmelidir.Faturanız firma adına düzenlenmişse siparişlerin iade işlemleri, İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri  iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamamaktadır.

Ürün teslim alındığı haliyle kullanılmamış ve orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız faturanın iki nüshası ile birlikte gönderilmelidir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : Özel Üretim Ürünler, Raflar, Küvet, Tezgah, Dolap ürünleri gibi )

Ürün özel siparişle üretilip size gönderilmişse, iadesi kabulü olmamaktadır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Ürün ve Para İadesi;

Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 10 iş günü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza (Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır) veya havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.

Bu durumda da ürünü size teslim eden anlaşmalı kargomuz ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Yukarıdaki koşular dahilinde iadesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin iadesi ile ilgili tüm masraflar ALICI tarafından karşılanacaktır.

Aynı Ürünle Değişim;

Yetkili teknik servisten almış olduğunuz değişim raporunun orjinali, faturanızın fotokopisi ve ürün değişim talebini içeren dilekçenizi anlaşmalı kargo şirketimiz gönderebilirsiniz.

Kargonuz firmamıza ulaşmasının akibininde  tedariği gerçekleşen yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.


Farklı Ürünle Değişim;

Yetkili teknik servisten almış olduğunuz değişim raporunun orjinali, faturanızın iki nüshası ve  ürün değişim talebini içeren dilekçenizi anlaşmalı kargo şirketimiz gönderebilirsiniz.

Ürün değişiminde oluşacak borç tutarlarını sitemizde yayınlanan ödeme koşullarına uygun olarak ödeyebilirsiniz.

Alacak tutarınız satın alma işlemlerinize uygun şekilde iade edilmektedir.

Kargonuz firmamıza ulaşmasının akabininde tedariği gerçekleşen yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.