Katgoriler
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM Şimdi alışverişe

Hakkımızda

Hakkımızda 

Chefkonsept merkezi İstanbul İstoç Ticaret Merkezi'nde bulunan, 25 yıllık sektörel tecrübesi, yenilikçi ve modern anlayışıyla endüstriyel mutfak ekipmanlarını internet ile buluşturuyor. En uygun endüstriyel mutfak ürünlerini sizlere özel fiyatlarla sunuyoruz. Endüstriyel mutfak malzemesi deyince akla gelen ilk adres olmayı hedefliyor, ürün çeşitlerimizi her gün artırıyoruz.

Chefkonsept olarak hitap ettiğimiz müşteri kitlesi; Oteller, Restoranlar, Cafeler, Kamu Daireleri, Catering firmaları, Ajanslar gibi pek çok kurumsal işletme bulunmaktadır.Ayrıca perakende ürün siparişi vermek isteyen yüzlerce küçük işletmenin siparişlerini de aynı titizlikle hazırlamaktayız.Online satış firmalara ve satınalma yöneticilerine büyük ölçüde zaman kazandırmakla birlikte ürünleri rahat inceleme ve fiyat araştırmasını daha kolay yapmasını sağlamaktadır. Gerek sitemizde gerekse sosyal medya hesaplarımızda ürünlerimiz ile ilgili yazılar ve görseller paylaşmaktayız.

Chefkonsept, birçok prestijli markanın yetkili satıcısı olmanın gururunu taşımaktadır ve şimdiye kadar birçok başarılı işbirliği gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda, By Bone Porselen'i de yetkili satıcı portföyümüze ekleyerek kalitemizi bir adım daha ileri taşıyoruz.

Chefkonsept - İbrahim BUZCU

Fatura Adresi : Mahmutbey Mahallesi 2408 Sokak 39 Ada No: 28 İstoç / BAĞCILAR / İSTANBUL 
Vergi Dairesi : Güneşli
Vergi Numarası : 62506258262
Tel :  +90 533 770 77 85 
Email :  info@chefkonsept.com

Tel :  +90 531 650 77 85

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.